Współpraca

Made By Diet® to poradnia w której Twój sukces zawsze stoi na pierwszym miejscu!

Wszystkie procesy w firmie zostały zoptymalizowane pod kątem wygodnej współpracy online. Dzięki temu z chęcią pomożemy Ci niezależnie od tego w jakim miejscu się znajdujesz, zaś godziny konsultacji dopasujemy indywidualnie do Twoich preferencji.
Jeśli mimo to wolisz skorzystać z wizyty stacjonarnej, zapraszamy Cię do jednego z naszych gabinetów:

Made By Diet Warszawa
ul. Hoża 51
(Crux)
00-681 Warszawa

Made By Diet Kraków
ul. Zakopiańska 72D
(CrossFit 72D)
30-418 Kraków

Made By Diet Gdańsk
ul. Mariana Hemara 17
(Ortopedika)
80-280 Gdańsk

Jeśli jesteś u nas po raz pierwszy przygotowaliśmy dla Ciebie kilka informacji, które ułatwią Ci korzystanie z naszych usług. Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z krokami poniżej:

1 Zapoznaj się z ofertą na stronie www

Współpracę z poradnią warto rozpocząć od zapoznania się z dostępną ofertą. W zależności od tego, jakie są Twoje cele możesz zdecydować się na usługę jednostkową bądź jeden z dopasowanych do Twoich potrzeb pakietów usług:

„Odchudzanie” – jeżeli chcesz poprawić wygląd swojego ciała, bezpiecznie zredukować zbędną tkankę tłuszczową i wyrzeźbić sylwetkę jest to pakiet dla Ciebie! W ramach tego pakietu nie tylko pomożemy Ci schudnąć, ale także wyrobić dobre nawyki żywieniowe, abyś trwale i w zdrowy sposób utrzymał swoje rezultaty.

„Dietoterapia” – to najlepszy wybór jeżeli zmagasz się z dolegliwościami takimi jak przewlekłe zmęczenie, zaburzenia pracy przewodu pokarmowego (np. ból brzucha, wzdęcia, gazy, biegunki, zaparcia, zgaga), masz nieprawidłowe wyniki badań (np. anemia, hipercholesterolemia, hipertrójglicerydemia, hiperglikemia, hiperurykemia), bądź zmagasz się z chorobami dietozależnymi (np. celiakia, zespół jelita drażliwego, SIBO, choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, cukrzyca typu I i II, insulinooporność, hipoglikemia reaktywna, choroby tarczycy, Hashimoto, zespół policystycznych jajników (PCOS), przewlekła niewydolność nerek), jesteś przed, w trakcie i po terapii onkologicznej albo poddajesz się dializoterapii.

„Dieta w sporcie” – wybierz ten pakiet, jeśli Twoim głównym celem jest poprawa wyników sportowych, chcesz się szybciej regenerować, mieć więcej energii, zwiększyć efektywność swoich treningów czy też lepiej przygotować do zawodów! Cechę charakterystyczną tego pakietu jest optymalizacja diety pod kątem dni treningowych i nie treningowych. Jeśli zdecydujesz się na tę formę współpracy zadbamy o Twoje właściwe nawodnienie, dopasowanie posiłków przed, w trakcie i po treningu, a w razie potrzeby wprowadzimy adekwatną sportową suplementację, abyś mógł dawać z siebie jeszcze więcej!

Jeśli wciąż nie jesteś pewny/ – a jaka forma współpracy będzie dla Ciebie najlepsza, nie martw się! Zapisz się na konsultację żywieniową.

Konsultacja żywieniowa – Podczas pierwszego spotkania dokładnie przeanalizujemy Twój sposób odżywiania biorąc pod uwagę kompozycję ciała, stan zdrowia i wykonywaną aktywność fizyczną. Porozmawiamy na temat preferencji żywieniowych i pomożemy wyznaczyć cele związane z Twoją dietą. Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami i możliwościami, pomożemy Ci wybrać optymalną formę współpracy – indywidulany jednorazowy plan dietetyczny bądź pakiet usług. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na pakiet usług, zapłacisz jedynie różnicę w cenie pomiędzy pakietem a pierwszą konsultacją! Do 3 dni po konsultacji otrzymasz od nas maila z podsumowaniem zawierającym wstępne zalecenia żywieniowe.

Zalecenia żywieniowe wraz z indywidualnym jadłospisem – jest to najlepszy wybór, jeżeli potrzebujesz jednorazowego planu dietetycznego, z którego możesz korzystać przez dłuższy czas. Zalecenia zawierają indywidualne wskazówki dotyczące Twojej diety, plan posiłków, zalecaną kaloryczność, ilość białka, tłuszczów i węglowodanów w diecie. Znajdziesz tam również zamienniki produktów, dzięki którym z łatwością wprowadzisz modyfikacje do codziennej diety oraz plan suplementacji z rozpisanym dawkowaniem i konkretnymi propozycjami preparatów. Poza zaleceniami przygotujemy dla Ciebie indywidualny zbilansowany jadłospis z optymalną zawartością kalorii, białka tłuszczy i węglowodanów. Jadłospis jest rozpisany na 7 dni i zawiera 7 różnorodnych propozycji na każdy posiłek.

Konsultacja psychodietetyczna – Jeśli brakuje Ci motywacji albo nie wiesz, jak wprowadzić zmiany w swoim aktualnym sposobie żywienia konsultacja z psychodietetykiem, który otoczy Cię wsparciem będzie świetnym wyborem! Podobnie, jeżeli zmagasz się z zaburzeniami odżywiania, np. anoreksją, bulimią, ortoreksją czy nadmiernym objadaniem się, bądź też często sięgasz po jedzenie pod wpływem emocji, stresu czy nudy zgłoś się do nas. Wspólnie postaramy się w świadomy sposób odzyskać kontrolę nad Twoim żywieniem. Podczas konsultacji ustalimy cel Twoich działań, będziemy pracować nad zmianą Twojej relacji z jedzeniem, szukać potencjalnych przyczyn pojawiających się trudności oraz uczyć się z nimi radzić. Po spotkaniu otrzymasz od nas narzędzia pomocne w kontrolowaniu swoich nawyków oraz ćwiczenia, które pomogą Ci podejmować dobre decyzje żywieniowe. Możesz skorzystać z jednorazowej konsultacji psychodietetycznej bądź cyklu 6 konsultacji wraz ze stałym kontaktem mailowym z naszym psychodietetykiem.

Konsultacja kontrolna – podczas konsultacji kontrolnej przeanalizujemy wpływ zastosowanej diety na realizację wyznaczonych celów. Porozmawiamy o pozytywnych aspektach ale i Twoich trudnościach. Przeanalizujemy Twoje aktualne potrzeby oraz możliwości i w razie konieczności, wprowadzimy modyfikacje planu dietetycznego np. dopasowanie kaloryczności, dostosowanie przepisów (do 4 zmian). Częstotliwość konsultacji kontrolnych jest zawsze ustalana indywidualnie, zazwyczaj jest to jedno spotkanie na miesiąc. Regularne konsultacje kontrolne pomogą Ci utrwalić dobre nawyki i efekty stosowanej diety, pokonać ewentualne trudności oraz utrzymać wysoką motywację.

Analiza składu ciała – jest to badanie kompozycji ciała metodą bioelektrycznej impedancji (BIA) przy użyciu profesjonalnego analizatora Inbody (dokładność pomiarów wynosi około 98%). Badanie trwa poniżej 60 sekund, pozwalając na określenie masy oraz procentowej zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej, łącznie z analizą segmentalną. Ponadto otrzymasz informację dotyczącą nawodnienia i zawartości substancji mineralnych. Parametry te pozwolą na zbadanie stanu Twojego organizmu, określenie możliwych do osiągniecia celów oraz śledzenie postępów. Bezpośrednio po badaniu dietetyk omówi z Tobą wynik analizy, otrzymasz go również e-mailem.

2 W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami:

  • mailowo, pisząc na adres: hello@madebydiet.com bądź
  • telefonicznie, pod numerem: +48 22 112 10 25.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości oraz doradzimy Ci jaki pakiet bądź usługa będą dla Ciebie najlepsze!

3 Wykup wybrany pakiet lub usługę

Wybierz dogodny dla Ciebie termin pierwszej konsultacji. Płatności możesz dokonać bezpośrednio na stronie. Jeśli wolisz możemy wysłać Ci także dane do przelewu.

4 Przygotuj się do spotkania

Niezależnie od tego czy zdecydowałeś się na jeden z pakietów, konsultację żywieniową czy też samą analizę składu ciała warto, abyś zarezerwował sobie trochę czasu na przygotowanie się do spotkania. Kliknij w jeden z poniższych przycisków, aby dowiedzieć się więcej.

5 Podsumowanie konsultacji

W terminie do 3 dni roboczych od Twojej konsultacji żywieniowej otrzymasz od nas mailowe podsumowanie wraz z ogólnymi wskazówkami zawierającymi: indywidualne cele żywieniowe, wstępne zalecenia dotyczące Twojego żywienia, informacje o podstawowej i całkowitej przemianie materii a także optymalnej kaloryczności i zawartości makroskładników w diecie oraz wstępne zalecenia dotyczące suplementacji.

6 Plany żywieniowe

Po wykupieniu pakietu bądź jednorazowego planu dietetycznego, otrzymasz od nas drogą e-mailową program żywieniowy, składający się z indywidualnego 7-dniowego jadłospisu o optymalnej kaloryczności, zawartości białka, tłuszczów i węglowodanów oraz zaleceń żywieniowych zawierających zamienniki produktów, dzięki którym z łatwością wprowadzić modyfikacje do swojej diety.  Plan żywieniowy prześlemy Ci w terminie do 7 dni roboczych od dnia Twojej konsultacji.

7 Działaj!

Teraz już sporo zależy od Ciebie! Nie mamy wątpliwości, że jeśli będziesz działał w systematyczny i zdyscyplinowany sposób, razem możemy osiągnąć naprawdę wiele 😊

Przed skorzystaniem z naszych usług prosimy Cię o zapoznanie się z Regulaminem poradni i Polityką prywatności.