O nas

Cześć! Miło nam, że tu jesteś.

Nie ma jednego idealnego rozwiązania żywieniowego, tak jak i nie można osiągnąć zadowalających efektów stosując taką samą dietę u różnych osób. Każdy człowiek wymaga indywidualnego podejścia dietetycznego. Zdrowie, dobre samopoczucie oraz kondycja to tematy, których nie warto odkładać na później.

Nasi klienci otrzymują opiekę żywieniową perfekcyjnie dopasowaną do swoich potrzeb. Bierzemy pod uwagę Twój stan zdrowia, styl życia, preferencje żywieniowe oraz Twoje osobiste oczekiwania. Wszystko po to, aby Twoje ciało funkcjonowało w najlepszy możliwy sposób.

Nasze hasło przewodnie brzmi:

Nasze hasło przewodnie brzmi:

We create your Balance

Zobacz, co to oznacza!

Made By Diet® to innowacyjne, wieloaspektowe podejście do dietetyki.
Nasza poradnia zrodziła się z pasji połączonej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym założycieli firmy:

Klaudii Buczek

Sportsmenki, która aktywność sportową łączy z solidną wiedzą z zakresu dietetyki. Klaudia jest absolwentką specjalizacji Dietetyka na kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka oraz studiów podyplomowych Żywienie Kliniczne i Opieka Metaboliczna. Gdyby nie lata ciężkiej pracy oraz odpowiednia dieta, nie udałoby jej się zdobyć Pucharu Świata ani też zostać wielokrotną Mistrzynią Polski we wspinaczce.

Michała Miśty

Przedsiębiorcy oraz pasjonata sportu. Michał od lat z powodzeniem prowadzi kilka firm w branży farmaceutycznej. Jest absolwentem Farmacji, specjalność Ekotoksykologia i Promocja Zdrowia oraz Studium Farmakoekonomiki. W poradni bierze udział w przygotowaniu zaleceń dotyczących suplementacji, czuwa nad rozwojem firmy, wspiera także zespół pod względem technicznym i administracyjnym.

Na naszych Klientów patrzymy holistycznie – od przysłowiowego „A” do „Z”. Kompleksowo odpowiadamy na potrzeby związane z żywieniem. Perfekcyjnie dostosowujemy dietę do rodzaju uprawianego sportu oraz stanu zdrowia. Służymy wsparciem zarówno w sytuacji, gdy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, a także kiedy potrzebujesz w zdrowy, świadomy sposób przybrać na wadze. Pomagamy wyleczyć albo utrzymać w ryzach choroby dietozależne. Jeżeli Twoim celem jest po prostu polepszenie ogólnej kondycji oraz wydolności organizmu i zdobycie wiedzy, w jaki sposób jeść zdrowo, a przy tym smacznie, zgłoś się do Made By Diet®. Wyróżnia nas bogate, praktyczne doświadczenie w zakresie sportu wyczynowego, ogromna pasja do zdrowego stylu życia oraz rzetelna wiedza teoretyczna. Stworzymy dla Ciebie kompletną dietę uwzględniającą wszystkie ważne elementy. Pomożemy osiągnąć harmonię, szczęście i balans w coraz bardziej wymagającej codzienności.

Stworzenie indywidualnej, najlepszej dla Ciebie diety zawsze poprzedzone jest konsultacją i wnikliwą diagnostyką, na którą składają się: analiza wypełnionych przez Ciebie interaktywnych formularzy – dzienniczka i wywiadu żywieniowego, analiza wyników badań krwi, a jeśli sytuacja tego wymaga pomiar składu ciała. Podczas komponowania diety mamy na uwadze również Twoją aktywność oraz intensywność treningów.

Kwintesencję działalności Made By Diet® oddaje barwne, zmieniające się logo, które nawiązuje do zachowania równowagi w obliczu zachodzących w życiu każdego człowieka zmian.

Skontaktuj się z nami i przekonaj się jak wiele dobrego możemy dla Ciebie zrobić!