O nas

Cześć! Miło nam, że tu jesteś.

Made By Diet® powstało z miłości do sportu, dobrych nawyków oraz zdrowego stylu życia. Poradnia została założona przez dietetyczkę i profesjonalną sportsmenkę Klaudię Buczek, zdobywczynię Pucharu Świata we wspinaczce na czas oraz Michała Miśtę, doświadczonego przedsiębiorcę, magistra farmacji. Klaudia, która przez wiele lat profesjonalnie uprawiała wspinaczkę, często spotykała się z tym, że jej znajomi – sportowcy nie przykładają dużej uwagi do tego, co jedzą. Dlatego zaczęła doradzać osobom, z którymi trenowała w kwestii żywienia. Zmiany, które wprowadzili sportowcy do swojego sposobu odżywiania, wpłynęły nie tylko na lepsze wyniki sportowe, ale również samopoczucie. To doświadczenie zainspirowało Klaudię do założenia poradni, która będzie pomagała tym, którzy chcą sięgać w życiu po więcej.

W Made By Diet® specjalizujemy się w dietoterapii sportowców i osób aktywnych fizycznie oraz w żywieniu osób z chorobami dietozależnymi.
Pomożemy Ci:

  • dopasować styl żywienia do uprawianego sportu;
  • dobrać dietę do Twojego stanu zdrowia;
  • zrzucić zbędne kilogramy;
  • zdrowo przytyć 😉
  • polepszyć stan Twojego zdrowia.

Sprawimy, że poczujesz się lepiej, a wszelkie słabości czy problemy zdrowotne przestaną Cię ograniczać w sięganiu po więcej.