Poznaj nasz zespół!

Zespół Made By Diet® tworzą doświadczeni specjaliści, dla których dobro naszych pacjentów i podopiecznych jest najwyższą wartością! Pracujemy dla Was z zaangażowaniem, w pełni wykorzystując posiadaną wiedzę i doświadczenie.

Pasjonatka sportu oraz zdrowego stylu życia – mgr inż. Klaudia Buczek

Utalentowana zawodniczka wspinaczki sportowej, która posiada liczne sukcesy na swoim koncie. Klaudia była reprezentantką Polski we wspinaczce sportowej na czas. Trzykrotnie wygrała Mistrzostwa Polski oraz zwyciężyła Puchar Świata.

Klaudia nie zdobyłaby tych wyróżnień bez… odpowiedniej diety 🙂 Już na samym początku swojej kariery sportowej zauważyła, że odpowiednie żywienie ma ogromny wpływ na poziom energii, regeneracji, a tym samym wyniki sportowe.

Dlatego na przestrzeni lat pogłębiała swoją wiedzę z zakresu dietetyki, aby w przyszłości pomagać tym, którzy chcieliby osiągać więcej, nie tylko w sporcie, ale również w życiu.

Doświadczenie w pracy dietetyka zbiera współpracując ze sportowcami na wysokim szczeblu współzawodnictwa sportowego, a także prowadząc dietoterapię osób zmagających się z problemami zdrowotnymi.

„Jako dietetyk i sportowiec nauczę Cię zdrowego podejścia do diety oraz tego, jak pokonywać swoje słabości.”

 Wykształcenie i kursy

  • Absolwentka kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka w specjalizacji dietetyka na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie
  • Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Żywienie Kliniczne i Opieka Metaboliczna na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Certyfikaty

  • Żywienie i suplementacja w zaburzeniach przewodu pokarmowego
  • Kurs dietetyki sportowej i suplementacji w sporcie
  • Psychodietetyka i coaching
  • Kurs leczenia żywieniowego dla członków zespołów żywieniowych

Doświadczony przedsiębiorca, miłośnik nauk przyrodniczych oraz wspinaczki – mgr farm. Michał Miśta

Od dziecka interesuje się chemią oraz medycyną. Dlatego obecnie działa w tej branży… ale jako przedsiębiorca. Michał, dzięki swojej bogatej wiedzy, skutecznie prowadzi kilka firm.  Do pracy w Made By Diet® zainspirował go sport a także własne problemy zdrowotne, związane właśnie z dietą. Bierze udział w przygotowaniu zaleceń dotyczących suplementacji, wspiera Zespół pod względem technicznym i administracyjnym oraz czuwa nad rozwojem poradni.

„Chcesz zmienić swoje życie na lepsze? W Made By Diet masz ku temu najlepsze możliwości.”

Wykształcenie i kursy

  • Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Farmacja, specjalność: Ekotoksykologia i Promocja Zdrowia
  • Absolwent Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej – Studium Farmakoekonomiki.
  • Certyfikowany kierownik projektów PRINCE2® Practitioner i AgilePM® Practitioner.

inż. Aleksandra Wachowiak – absolwentka studiów inżynierskich (I stopnia) na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, odbywa aktualnie studia magisterskie (II stopnia) na kierunku Dietetyka. W poradni zajmuje się przygotowywania jadłospisów, zaleceń żywieniowych oraz kwestiami związanymi z zapewnieniem jakości.

Wiktoria Lelito – studentka studiów licencjackich I stopnia na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W poradni zajmuje się obsługą administracyjną pacjentów, bierze udział w przygotowaniu jadłospisów, zaleceń żywieniowych oraz przygotowaniem treści na social media.